Najlepsza wyszukiwarka części zamiennych do samochodów tylko w iParts.pl

części

Ilość dostępnych na rynku samochodowym części zamiennych jest olbrzymia. Stwarza to nieraz klientom problemy w znalezieniu online optymalnych części do własnych samochodów. Ratunkiem dla kierowców mogą być na pewno wyszukiwarki w sklepach internetowych, chociaż nie zawsze są one skuteczne. Innowację w tym zakresie zastosował sklep z częściami samochodowymi online iParts.pl, który uruchomił wyszukiwarkę części po OEM.

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl jest największą platformą online z częściami samochodowymi zarówno w polskiej sieci, jak i na rynku środkowo-europejskim. Gama produktowa platformy internetowej iParts.pl obejmuje ponad 2 mln części zamiennych dedykowanych do samochodów osobowych, dostawczych oraz sportowych.

Uruchomiona w sklepie iParts.pl wyszukiwarka części po OEM, jest szybkim i precyzyjnym narzędziem, umożliwiającym odszukanie części zamiennych do samochodu za pomocą numeru katalogowego produktu, czyli tzw. numer OEM. Każda część samochodowa posiada własny numer OEM. Mając numer części, odnalezienie jej za pomocą wyszukiwarki OEM w sklepie iParts.pl trwa zaledwie kilka sekund. Części zamienne po OEM to doskonała forma szukania potrzebnych części samochodowych, dająca gwarancję, że bez zbędnego zagłębiania się w szczegóły wyszukiwana część będzie tym samym odpowiednikiem, co orginał.

OEM (ang. Original Equipment Manufacturer) to unikalne oznaczenie części przydzielane przez producentów auto części zarówno mechanicznych, jak i elektrycznych. Numer OEM to symbol oryginalnej części znajdujący się na elemencie, który umieszczony jest w konkretnym modelu samochodu. Numer OEM to kombinacja cyfr i liter, która może być określana jako swoisty „kod DNA części”.

Każdy wytwórca produktów samochodowych korzysta z własnej numeracji produktowej. W związku z tym określony produkt można wyszukać za pomocą głównego numeru OEM lub oznaczeń poszczególnych producentów. Jest to wartość dodana takiego rozwiązania, ponieważ wiele podzespołów jest stosowanych w samochodach różnych marek, które nierzadko oferują swoje produkty po cenach odmiennych od konkurencji. Części zamienne po OEM w iParts.pl to doskonałe narzędzie na precyzyjne i szybkie znalezienie dedykowanych podzespołów samochodowych w największym sklepie motoryzacyjnym online w Polsce.

Leave a Comment.